Brightwell – Fish Recover M 500 ml

963.29 

Brightwell – Fish Recover M 500 ml

StoktaAçıklama

Brightwell – Fish Recover M 500 ml

Sınıfı: Balık tedavi

 

•Deniz balıklarında geniş bir yelpazedeki bakteriyel enfeksiyonların tedavisi için üretilmiş tamamen doğal, botanik özlü ilaçtır.

•Açık yaraları, ülser, yüzgeçlerde ve vücutta kızarıklık, bulutlu gözler ve kuyruk ve yüzgeç çürüklüğünü tedavi eder.

•Hastalık ve stres nedeniyle hasarlı cilt dokusunun yeniden onarılmasını, yüzgeç ve kuyruk kaybını hızla destekler.

•Hastalığı önlemek ve mevcut enfeksiyonlarla savaşmaya yardımcı olmak için balığın bağışıklık sistemini uyarır ve güçlendirir.

•Belirtildiği şekilde kullanıldığında: Tüm deniz balıkları (köpekbalıkları, vatozlar, denizatı ve yılan balıkları dahil) ve narin mercanlar, istiridyeler, anemonlar ve karides dahil deniz omurgasızları için güvenlidir.

•Geleneksel antibiyotik kullanımında görüldüğü gibi biyolojik filtreyi olumsuz etkilemez.

•Su parametrelerini değiştirmez.

•Doz aşımı yapmayın. Aşağıdaki yönergeleri okuyun

 

Balık kaybını en aza indirmek için erken teşhis ve ardından acil tedavi önemlidir. Balık sağlığını iyileştirmeye daha fazla yardımcı olmak için, tüm deniz balıkları ve resif akvaryumları için konsantre bir C Vitamini takviyesi olan Brightwell Aquatics Vitamarin-C’yi ekleyin. Vitamin-C, doğal bir bağışıklık uyarıcısıdır.

Talimatlar ve Dozaj

Önemli: Bu ürünü, çalışan bir protein skimmer olmadan kullanmayın!

Bu ürünün tüm kullanımı boyunca mercanları yakından gözlemlemelisiniz! Bunu yapmamak, aşırı doza neden olabilir ve aşırı doz uygularsanız mercanlar zarar görebilir! Mercanlar, yakın habitatlarındaki ani değişikliklere karşı oldukça hassas olduklarından, ürün ilk eklendiğinde geçici mercan polip kapanması farkedebilirsiniz. 3 ila 5 günlük kullanımdan sonra mercanların kapanması veya aşırı dozun göstergesi olarak bulanıklık görülmesi olağandışı bir durum değildir . Bu olursa, skimmer köpük üretimini artırın ve %25 su değişimi yapın. Mercanlar hala kapalıysa, mercanlar yeniden açılıncaya ve bulanıklık kaybolana kadar dozu azaltın veya kullanmayı bırakın. Sistemdeki ilaç seviyesini azaltmak için karbonu yeniden takın. Doz aşımı belirtileri mercanların açılmaması ve aşırı bulanıklıktır.

Not:  Bu ürün parazitleri değil bakteriyel enfeksiyonları tedavi eder!  Marine ich veya Oodinium’u tedavi etmez.   Ürünü kullanmadan önce iyice çalkalayınız. En iyi sonuçları elde etmek için, akvaryuma verimli bir şekilde dağılması için ürünü güçlü su akışı olan bir alana ekleyin.

Hastalık Tedavisi için: 5 ml (500 ml şişede 1 kapak) Fish Recover  38 Litre akvaryum suyu içindir. Hastalığı etkili bir şekilde ortadan kaldırmak için toplam 7 gün boyunca önerilen dozda günlük olarak ekleyin.  Tedavi sırasında skimmer çalışır durumda tutulmalıdır.

Brightwell Aquatics Fish Recover M , doğrudan akvaryum veya karantina sisteminde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Dikkat: Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın. Göze bulaşırsa 15 dakika su ile yıkayın. Tahriş devam ederse, tıbbi yardım alın. Yutulması halinde, bir zehir kontrol merkezine başvurun. İnsan tüketimi için veya balık veya omurgasızlarda insan tüketimi için değil!

Boyutlar : | 250 ml | 500ml | 1 L | 2 L |

 

 

Marka

BRIGHTWELL