Brightwell – Florin-K Potassium – 125 ml

319.87 

Brightwell – Florin-K Potassium – 125 ml

Stokta yok


Açıklama

Brightwell – Florin-K Potassium – 125 ml

 

Ürün Adı: Florin-K

Mevcut Ebatlar: 125 ml

 

•Biyokimyasal reaksiyonda enzim aktivasyonu için su bitkiler tarafından gerekli olan  yüksek saflıkta potasyum kaynağı.

•Tüm omurgasızlar için  güvenlidir.

•Çoğu rakip üründen daha güçlü.

• Bitki besin gereksinimleri üzerine kapsamlı araştırmalardan yararlanılarak formüle edilmiştir.

 

Potasyum, bitki büyümesi ve sağlığı için en önemli unsurlardan biridir; fotosentezde, iyon  dengesinin korunmasında, önemli organik ve inorganik bileşiklerin (sırasıyla karbon ve besinler gibi) yer değiştirmesinde kullanılır ve bitki dokularında meydana gelen birçok biyokimyasal reaksiyon için çok önemlidir. Belirli bir bitki türünün potasyum için gösterdiği tepki, kısmen o türün çiçek açma ve karmaşık kök sistemleri oluşturma eğilimine bağlı olabilir  . Işık şiddeti ve süresi gibi çevresel faktörler de tüketimde etkilidir.

Brightwell Aquatics Florin-K yüksek saflıkta bir potasyum takviyesidir ve klorür içermez .Sucul bitkilerin potasyum ihtiyacı diğer besin maddelerine göre daha yüksek olduğundan, Florin-K çok güçlüdür , bu da onu etkili ve ekonomik bir potasyum kaynağı yapar.

Talimatlar ve Dozaj

Ürünü kullanmadan önce iyice çalkalayın. Herhangi bir iyon takviyesinde Potasyum konsantrasyonunu 15 – 30 ppm aralığında tutun; 20 – 25 ppm daha dar bir aralıktır ve çoğu bitkili akvaryumda en etkili yöntemdir.

75 L akvaryum suyuna iki günde bir veya gerektiği gibi 5 ml (1 kapak dolusu) ürün ekleyin; Bu şekilde kullanıldığında 250 ml, 9000 Litre içindir

Boyutlar : 125 ml

Marka

BRIGHTWELL