Brightwell – Koral Recover 250 ml

553.66 

Brightwell – Koral Recover 250 ml

StoktaAçıklama

Brightwell – Koral Recover – Mercan Bakım Çözeltisi 125 ml
•Deniz akvaryumlarındaki  sert ve yumuşak mercanları etkileyen semptomlar için üretilmiş tamamen doğal, bitkisel tedavi.
•RTN (Hızlı Doku Nekrozu), STN (Yavaş Doku Nekrozu), White Band, Black Band, Brown Jelly and White Paste gibi mercan hastalığının bir takım semptomlarını tedavi eder.
•Mercan bağışıklık fonksiyonlarını güçlendirir ve direnci arttırır.
•Hastalık, parçalanma ve/veya stres nedeniyle oluşan  mercan doku kayıplarını önüne geçer.
•Belirtildiği şekilde kullanıldığında: Tüm mercan çeşitleri, istiridyeler, anemonlar, süngerler, omurgasızlar (karides dahil) ve balıklar (köpekbalıkları, vatozlar, gobiler, denizatı ve yılan balıkları dahil) için güvenlidir. CoralinAlg  ve makroalgler için de güvenlidir.
•Biyolojik filtreyi olumsuz etkilemez.
•Akvaryum suyunun rengini bozmaz ve su parametrelerini değiştirmez.
•Doz aşımı yapmayın, aşağıdaki Talimatları okuyun.
Talimatlar ve Dozaj
Koral Recover ve Marine Fish Recover aynı temel bileşenlere sahiptir. Aynı  anda kullanmayınız. Bunu yapmanız ,  aşırı doza neden olur. Bu ürünün  kullanımı boyunca mercanları yakından gözlemlemelisiniz. 3 ila 5 günlük kullanımdan sonra mercanların kapanması veya aşırı dozun göstergesi olarak bulanıklık görülmesi olağandışı bir durum değildir. Bu olursa, skimmer köpük üretimini artırın ve %25 su değişimi yapın. Mercanlar hala kapalıysa, mercanlar yeniden açılıncaya ve bulanıklık kaybolana kadar dozu azaltın veya kullanmayı bırakın.
Yeni mercan eklerken 3 gün boyunca 38 Litre  akvaryum suyu için 5 mL (1 kapak dolusu) Koral Recover ekleyin. Brightwell Aquatics Koral Recover , mercanları doğrudan bir karantina sisteminde veya akvaryumda tedavi etmek için tasarlanmıştır. Koral Recover , yalnızca söz konusu olumsuzlukları tedavi etmekle kalmayacak, aynı zamanda diğer mercanlara  yayılmasının da önüne geçecektir.
Boyutlar : 125 ml

 

Marka

BRIGHTWELL