Brightwell – Xport-BIO – 3/4” Cubes – 250 ml

669.94 

Brightwell – Xport-BIO – 3/4” Cubes – 250 ml

Stokta yok


Açıklama

Brightwell – Xport-BIO –  3/4″ Cubes – 250 ml

 

Ürün Adı: Xport-BIO –  3/4″ Cubes

Mevcut Ebatlar: 250-500 ml

 

•pH değeri 7.5 veya üzeri olan deniz ve sert tatlı su akvaryumlarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

•Yararlı nitrifikasyon bakterileri tarafından kolonizasyon için geniş yüzey alanına sahip gelişmiş bir malzeme oluşturmak için NanoIntelex Teknolojisini kullanır, bu da amonyağın nitrit ve nitrata hızlı ve verimli bir şekilde dönüştürülmesini sağlar.

•Litre başına 71.000 fit kareden fazlasını sağlayarak, dünyanın herhangi bir yerinde mevcut olan sentetik veya doğal biyolojik filtrasyon ortamının en yüksek kolonize edilebilir yüzey alanı/hacim oranını sağlar.

•Geleneksel medyaya göre daha yüksek verimlilik, eşdeğer nitrifikasyon elde etmek için daha küçük alan gereksinimleriyle sonuçlanır.

•En yoğun stoklu su sistemlerinde bile amonyak ve nitrit konsantrasyonlarını hızla azaltmak için kullanılabilir.

•Xport NO3 Küpleri ve Xport PO4 Küpleri ile birlikte kullanılabilir

 

Talimatlar ve Dozaj

Her  38 Litre  sistem kapasitesi için yaklaşık 2 ila 4 XPort Bio Küp kullanın,  ağır biyolojik yükler için daha fazla kullanabilirsiniz.

Ürünü Ro suyu veya akvaryum suyunda iyice durulayın. Ürünü plastik bir kovaya yerleştirerek bakteri ürünlerinden akvaryum boyutunuz için önerilen dozu ekleyin.  Ürünü bu suda 24 saat bekleterek önceden tohumlayın. , ara sıra hafifçe karıştırarak veya sıvıyı boşaltarak  yavaşça kabın içine geri koyarak çalkalayın. Tohumlanmış Xport-BIO  Cubes filtrenize yerleştirin. Kirlenmeyi önlemek için bir ön filtrasyon , sünger veya elyaf gibi bir mekanik ön filtrasyon kullanılması tavsiye edilir. Maksimum sonuçlar için, ayrıca gelişen bakteriler için iyi bir karbon kaynağı sağlar.

 

Marka

BRIGHTWELL