Brightwell – Xport-NO3 – 3/4” Cubes – 250 ml

669.94 

Brightwell – Xport-NO3 – 3/4” Cubes – 250 ml

Stokta yok


Açıklama

Xport-NO3 – 3/4″ Cubes – 250 ml

 

Ürün Adı: Xport No3 Cube

Sınıfı: Ultra Gözenekli Biyolojik Medya

Mevcut Ebatlar: 500 ML

 

•Ürün Bilgisi:

•PH değeri 7.5 veya üzeri olan deniz ve tatlı su akvaryumlarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

•Geleneksel denitrifikasyon ortamından %300’ün üzerinde performans gösterme kapasitesine sahip gelişmiş, “ultra-aktif” bir malzeme ile NanoIntelex Teknolojisi kullanılmıştır.

•Yüksek yüzey alanı ve üstün akış özellikleri sayesinde  yüksek filtrasyon verimliliği sağlar. Her litre küp için 71.000 fit kareden fazla kullanılabilir yüzey alanı sağlar. Bu, dünyadaki bilinen başka bir filtrasyon ortamından en az 10 kat daha yüksektir.

•Geleneksel ortamlara göre daha yüksek verimlilik, eşdeğer denitrifikasyon elde etmek için rakiplerine göre daha küçük alan gereksinimi duyar.

•Bir akvaryum sisteminde nitratı azaltmak amacıyla yapılan sık su değişim  ihtiyacını ortadan kaldırır.

•Xport Bio Cubes ve Xport PO4 Cubes ile birlikte kullanılabilir

Talimatlar ve Dozaj

Her  40 L  sistem kapasitesi için yaklaşık 2 ila 4 Xport NO3 Küpü kullanın.

Maksimum denitrifikasyon  için, küpleri yerleştirdiğiniz hazneden su akışını sınırlayarak küpler için bir anoksik bölge (çok düşük oksijenli bir bölge) oluşturun. Uygun bir anoksik bölgeniz yoksa, küpleri kapaklı bir plastik veya akrelik bir silindirik kaba koyabilirsiniz. Üstteki kapağı, oluşacak nitrojen gazı kabarcıklarının kaçması için iki küçük delik ve yan dikey yüzeyine de kabın dibine yakın iki küçük delik (5mm) açın. Bu akışı daha verimli hale getirecektir. Kabı mutlaka düşük akışlı bir alana yerleştirin.

Yeni bir akvaryum kurulumunda farklı bakteri ürünleri kullanmayın! Bir akvaryum yeni olduğunda, bakterilerin tüketmesi için mevcut besinler azdır ve attığınız bakteri türü organik besine ihtiyacı varsa , büyük olasılıkla gelişemeyecektir ve bu  iki farklı bakteri kültürü birbiriyle savaşacaktır. Tavsiyemiz MicrōBacter Start ve ilerisi için  MicroBacter7 ile devam etmenizdir. Bu, hedeflerinize ulaşmak için en temiz, en  ve sürdürülebilir bir bakteri ekosistemi oluşmasını sağlayacaktır. Özellikle canlı kum, canlı kaya veya başka bir akvaryumdan gelebilecek akvaryum suyu oluşturmak istediğiniz sağlıklı bakteri kolonisi ne zarar verecektir.(Farklı bakteri kültürlerinin çakışması)

Boyutlar : | 500 ML  |

Akvaryum katkıları ve ekipmanları  için, Akvaryum Merkezi olarak bizlere başvurabilir, size en uygun ve kaliteli ürünler için bilgi sahibi olabilirsiniz.

Marka

BRIGHTWELL