Brightwell – Xport-PO4 – 3/4” Cubes – 500 ml

1,436.57 

Brightwell – Xport-PO4 – 3/4” Cubes – 500 ml

StoktaAçıklama

Xport-PO4 –  3/4″ Cubes – 500 ml

 

Ürün Adı: Xport No3 Cube

Sınıfı: Ultra Gözenekli Biyolojik Medya

Mevcut Ebatlar: 500 -1000ML

 

•Ürün Bilgisi:

•pH değeri 7.5 veya üzeri olan deniz ve  tatlı su akvaryumlarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

•Geleneksel fosfat tutucu yöntemlerinden %100’ün üzerinde daha iyi performans gösterme kapasitesine sahip, gelişmiş, “ultra aktif” bir malzeme ile NanoIntelex Teknolojisi kullanılmıştır.

•Sistemdeki ilk konsantrasyona bağlı olarak 1 g ortam başına ~30 – 100 mg fosfatı absorbe eder.

•Geleneksel ortamlara göre daha yüksek absorbe kapasitesi ve fosfat alımını sağlamak için daha küçük alanlar sağlayarak sumpınızda daha fazla alan size bırakır.

•Sisteme ilk yerleştirmeden sonra 1 yılı aşkın bir süre boyunca fosfatı giderebilir.

•Xport Bio Cubes ve Xport NO3 Cubes ile birlikte kullanılabilir.

Talimatlar ve Dozaj

Küpleri çok iyi  bir şekilde ters osmoz su ile ince tanecikleri temizlemek için nazikçe durulayın. Küpleri, üzerini örtecek kadar akvaryum suyu ile plastik bir kabda 1 gece boyunca bekletin. Yavaş veya  orta akışlı bir harici filtre sistemine yerleştirin. Akışı kontrol edebildiğiniz bir filtre mevcutsa, bu bir artı olacaktır. Kirlenmeyi önlemek için küplerin önüne ve arkasına da her zaman mekanik filtrasyon için,ince sünger yerleştirin. XPort PO4 Küpleri güçlüdür ve fosfatı çok hızlı çıkarabilir, bu nedenle mercanlar reaksiyon ile kapanabilir. Bu olursa, küplerin yarısını çıkarın ve küp sayısını azaltın.

Başlangıçta her 76 Litre sistem kapasitesi için yaklaşık 1 XPort PO4 Küp kullanın. Fosfat seviyesini ölçün. Yüksekse, hedeflerinize ulaşana kadar günde 1 küp daha ekleyin. Küpler zamanla eriyip değiştirmesi gerekecektir. Eski kullanılmış küpleri atın. Saatte toplam akvaryum hacminin 1 – 3 katı akış hızı tavsiye ediyoruz. Yüksek akış malzemenin filtrasyon verimliliğinin düşmesini ve hızlı erimesine neden olur. Ayrıca hızlı erimesi kısmen akvaryum suyunun bulanıklaşmasına da neden olabilir.

Boyutlar : | 500-1000 ML  |

Akvaryum katkıları ve ekipmanları  için, Akvaryum Merkezi olarak bizlere başvurabilir, size en uygun ve kaliteli ürünler için bilgi sahibi olabilirsiniz.

Marka

BRIGHTWELL